logo

Актуелности

Златне медаље за Јелену, Милоша и Јована на сениорском првенству Београда

На сениорском првенству Београда одржаном у хали спортова „Ранко Жеравица“ на Новом Београду, уз спровођење свих препоручених епидемиолошких мера, такмичари Карате клуба „Младеновац“ освојили су три златне медаље, док су у генералном пласману екипно заузели друго место.

Златом су се окитили Јелена Миливојчевић (50 кг), Милош Радојевић (60 кг) и Јован Ћирић (67 кг).
На првенству Београда за полетарце, пионире и наде, Карате клуб „Младеновац“ освојио је 14 златних, 13 сребрних и 14 бронзаних медаља.
Каратисте Младеновца у недељу, 28. марта, очекује првенство Србије у Чачку.